Яна Романенко

Яна Романенко приєдналась до команди «НІБУЛОН» в 2022 році.

Має більш ніж 15-річний досвід роботи керівником у сферах логістики, дистрибуції, сільськогосподарського виробництва, металургії, виробництва й переробки в таких компаніях як ArcelorMittal, «Укрлендфармінг», «Мрія Агрохолдинг», ДТЕК, UFO, ТІС.

Практикуючий тренер з понад 10-річним досвідом.

Має диплом магістра бізнес-адміністрування (EMBA) Києво-Могилянської бізнес-школи.

У «НІБУЛОНі» Яна відповідає за впровадження HR-плану та нової корпоративної культури, розробку комплексної стратегії найму та утримання персоналу, системи винагородження та КРІ. Також разом з командою працює над проєктом кадрового резерву, наступництва, навчання та розвитку співробітників.
Бізнес-адміністрування Києво-Могилянської бізнес-школи (Agro EMBA), практикуючий бізнес-тренер та коуч.

 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме