Михайло Різак

Михайло приєднався до команди «НІБУЛОН» у 2017 році, маючи серйозний досвід роботи як практикуючий юрист. Спочатку обіймав посаду головного консультанта. У 2019 році був призначений заступником генерального директора «НІБУЛОН» із законодавства, а в подальшому – заступником генерального директора по взаємодії з органами влади. З лютого 2023 року – директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку.

Михайло починав кар’єру як консультант юридичної клініки в Ужгородському національному університеті. Обіймав посади заступника громадського декана юридичного факультету УжНУ, голови координаційної ради молодих юристів при головному управлінні юстиції в Закарпатській ОДА. 

Закінчив аспірантуру Ужгородського національного університету та успішно захистив кандидатську дисертацію у 2012 році. У 2018 році здобув науковий ступінь доктора юридичних наук (Харківський національний університет внутрішніх справ). Член-кореспондент Академії технологічних наук. Автор і співавтор 2 монографій, близько 40 проєктів законів та 35 наукових статей у фахових виданнях. 

Понад 10 років є помічником-консультантом народних депутатів України у Верховній Раді.

У «НІБУЛОНі» Михайло відповідає за супровід діяльності компанії в усіх гілках влади та комунікацію із громадськими асоціаціями. У фокусі уваги також розробка плану сталого розвитку «НІБУЛОНу».

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме