Микола Рясько

Микола Рясько приєднався до команди «НІБУЛОНу» на посаді Директора з інформаційних технологій у липні 2023 року. 

Микола має значний досвід роботи у сферах ритейл, FMCG, логістика, сільське господарство та виробництво. Працював у великих міжнародних та національних компаніях, зокрема в  «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» та Retail Group.

Має вищу технічну та економічну освіту: закінчив Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Має ступінь MBA зі спеціалізацією в IT.

На посаді Директора з інформаційних технологій Микола відповідатиме розробку та впровадження стратегії ІТ-розвитку компанії, зміну ІТ-архітектури, реорганізацію та посилення ІТ-структури, вибір та впровадження системи ЕRP, запуск та управління внутрішньокорпоративними проєктами, розвиток та експлуатацію автоматизованої системи управління технологічними процесами. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме