Оксана Кудлай

Оксана Кудлай приєдналась до команди «НІБУЛОН» у травні 2023 року. 

Має вищу юридичну та економічну освіту і понад 20-річний досвід роботи у сфері управління ланцюгами поставок, включаючи ЗЕД, транспортну, закупівельну та виробничу логістику.  Працювала у таких сферах як FMCG та промислове виробництво. В агробізнесі з 2009 року. Працювала у таких національних та міжнародних компаніях як «АБА Астра», «Атлантік», «HarvEast Holding», «Мрія Агрохолдинг», «Ерідон». 

Має успішний досвід організації проєктів, зокрема в кількох стартапах.  була залучена як сторонній експерт до проєктів KAZCHEM (Астана) та Dialectiсa (Лондон). 

На посаді Директора з постачання Оксана відповідає за організацію та централізацію процесу закупівель, проведення тендерів, організацію імпорту окремих матеріалів для виробництва. 

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме