ОЛЕКСІЙ ПАВЛЕНКО

46 рік, український політик, підприємець, колишній міністр аграрної політики та продовольства (2014-2016)

Олексій є випускником Києво-Могилянської академії, економічний факультет (1998). У 1999 році здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів у Міжнародному центрі приватизації (Міжнародний інститут бізнесу). У 2000 році отримав ступінь магістра у галузі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності в Українській академії зовнішньої торгівлі. У 2001–2002 роках навчався у Школі бізнесу Університету Наейенроде, Нідерланди, де одержав ступінь MBA (магістр бізнес-адміністрування).

Олексій Павленко був активним учасником декількох проектів у сфері підтримки українських сільськогосподарських господарств і розвитку молочної промисловості в Україні:

  1. Меморандум про взаєморозуміння з Канадою і Ізраїлем: Павленко підписав Меморандум про взаєморозуміння щодо проекту підтримки українських плодоовочевих господарств за підтримки Міністерства агрополітики України. Цей документ надав гарантії на понад 19 мільйонів канадських доларів для підтримки малих та середніх фермерських господарств на півдні України. 
  2. Проект “Dutch Dairy Training Center” (Нідерландський тренінговий центр з молочарства): Олексій Павленко брав участь у підписанні контракту між Міністерством економічних справ Нідерландів та компанією “DIFCO International BV” для створення центру з молочарства в Україні. Цей проект передбачав створення віртуального офісу з локальною присутністю нідерландських експертів у сфері молочарства.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме