Буксири проєкту 121 М

Загалом флот компанії налічує 4 буксири цього проєкту: «Юрій Макаров», «Анатолій Ганькевич», «Нодарі Чантурія», «НІБУЛОН-15».

Забезпечення проходу несамохідних суден, буксирів у стислих водах (шлюзи, вигини річок тощо); формування каравану барж, швартовні операції з баржами в акваторії порту; потоншення шару льоду при підготовці акваторії до швартування суден у зимовий період.

Клас – KM*Ice B-R4-RS 3,0 AUT3 Буксир. 

Довжина – 29,6 м. 

Ширина – 11,2 м. 

Осадка – 1,45 м. 

Потужність – 1200 к. с. 

Водотоннажність – 254 т. 

Швидкість – 10 вуз. 

Кількість місць для екіпажу – 7.

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме