Несамохідні судна проєкту В5000М

Загалом флот компанії налічує 2 несамохідних судна цього проєкту.

Несамохідна сталева баржа змішаного (річка-море) плавання з водонепроникною, телескопічною кришкою люка. призначена для перевезення генеральних і навалочних вантажів, що не потребують спеціальної водяної протипожежної системи, у тому числі: зерна, піску, гравію, лісової та лісової сировини, калію. добрива, фасовані вантажі. 

Клас – K*Ice В-R4-RS2.5. 

Довжина – 101,0 м

Ширина – 17,2 м

Глибина – 5,75 м

Осадка – 3,8 м

Вантажопідйомність – 5007 т

Водотоннажність – 6207 т

Ємність трюмів – 7000 м3

Будьте в курсі всіх новин!

Щотижня ви отримуватимете наші новини у форматі дайджесту  

[pwf_filter id="8699"]

Оформити заявку

Стати постачальником

Стати пайовиком

Замовити послугу

Кращий роботодавець року в номінації «Соціально відповідальний роботодавець»
Видана

Міністерство Соціальної Політики України Державна Служба Зайнятості (Центральний Апарат) Миколаївський Обласний Центр Зайнятості

Сертифікація

ISO 14001:2015

Рік

2017, 2019

Андрій Вадатурський

CEO

Андрій Вадатурський став генеральним директором «НІБУЛОНу» після понад 15 років роботи в компанії — в липні 2022 року.

Він прийняв цю посаду після трагічної загибелі свого батька та засновника «НІБУЛОНу» Олексія Вадатурського разом із матір’ю Раїсою Вадатурською під час російського ракетного удару по їхньому дому в Миколаєві.

З 2014 до 2019 рік був народним депутатом України від одномандатного округу в Миколаївській області та членом Комітету з питань аграрної політики. У 2017 році створив і очолив велику міжпартійну групу, яка виступала за розвиток українських річок як транспортного засобу.  

Має ступінь магістра електротехніки Українського державного морського технічного університету та ступінь магістра економіки промисловості Лондонської школи економіки. У 2009 році за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України був нагороджений Президентом України, йому присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Одружений, має трьох дітей.

Відправити резюме